Strony Internetowe SzumiWeb

Podjąłeś decyzje że warto zainwestować w stronę internetową. Więc zadzwoń do nas lub wypełnij formularz a my z pewnością opowiemy ci o szczegółach

Strony Internetowe !

W obecnych czasach najważniejszym aspektem naszego marketingu są strony internetowe ,dlaczego? Dlatego, że ponad 80% klientów woli sprawdzić firmę w internecie niż jechać do jej siedziby. W związku z tym przede wszystkim ważne jest aby posiadać profesjonalną stronę internetową i wtedy z pomocą przychodzimy my. Stworzymy dla ciebie unikatową stronę dopasowaną do wszystkich urządzeń, która bezsprzecznie będzie miała atrakcyjny design i świeżość. Jeżeli cię zainteresowaliśmy poczytaj dalej lub skontaktuj się z nami.

strony-internetowe

Strony Internetowe, Dowody że warto

0 %
Klientów przed rozpoczęciem współpracy sprawdza stronę internetową danej firmy
0 %
Klientów woli sprawdzić firmę w internecie niż udać się do jej biura
0 %
Dla tylu osób najważniejszym aspektem strony internetowej jest jej wygląd

RWD - responsywność

Responsywność Państwa strony to bez wątpienia jeden z najważniejszych aspektów dobrej strony internetowej. Ponieważ dzięki RWD nasza witryna dopasowuję się do każdego urządzenia oraz rozdzielczości. Niewątpliwie strony nieresponsywne są traktowane przez potencjalnych klientów negatywnie i tandetnie. Warto również zaznaczyć że ponad 60% użytkowników internetu korzysta z niego z urządzenia mobilnego. Więc obecnie RWD jest wręcz obowiązkowy aby Państwa witryna była kojarzona z profesjonalną i rzetelną firmą.

Unikatowy design

Bezsprzecznie aby nasza strona przyciągała klienta musi być ona schludna i estetyczna. Również ważnym aspektem jest dobór szaty graficznej do odpowiedniej branży. Dlatego osobiście zajmujemy się doborem odpowiednich kolorów i zdjęć na Państwa witrynę. Jednakże nie odcinamy się na propozycje naszych klientów, w końcu co dwie głowy to nie jedna.

Jesteśmy dla ciebie

Bezpieczeństwo to podstawa

Godny uwagi jest fakt że każda nasza strona jest wykonana według standardów bezpieczeństwa. Dlatego w przypadku utraty danych Państwa strony,z pewnością udzielimy Państwu jej kopię zapasową, ponieważ posiadamy kopie zapasowe wszystkich naszych stron. Jednak moją Państwo możliwość jeszcze bardziej się zabezpieczyć wykupując certyfikat SSL, który kompleksowo zabezpieczy państwa stronę i dane które na niej się znajdują.

Kompatybilność z Social Mediami

Social Media bezsprzecznie są najlepszym sposobem komunikacji ze swoimi klientami. Ponieważ w przeciwieństwie do tradycyjnych metod pozwalają one na kontakt z wieloma klientami naraz.Jednak dzięki nim również jesteśmy w stanie zdobyć nowych klientów lub wspólników. W związku z tym zintegrujemy twoją witrynę z popularnymi Social Mediami takimi jak Facebook, Instagram, Twitter czy Youtube.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pozycjonowaniu?

Wyjątkowe dodatki na twoją stronę internetową

Dodaj na twoją witrynę powiew świeżości

Slider

Mapy Google

Formularze

Video

Portfolio

Popup box

Galeria

Kilka ciekawych faktów o stronach internetowych

0 %
Tyle osób korzysta z internetu za pomocą urządzeń mobilnych
0 %
O tyle odświeżony układ strony pozwala zwiększośc aktywność na stronie
0 %
Tyle osób wchodzi na stronę za pomocą wyszukiwarek
Jeżeli podjąłeś decyzje o założeniu strony lub masz pytania skontaktuj się z nami i rozpocznij z nami współpracę

Przewiń do góry